صفحه اصلی > آرشیو اخبار 

اقتصاد و صنعت در انديشه امام خميني (ره)
یکی از مباحث بسیار مهم که در بیانات امام خمینی سهم عمده‌ای را به خود اختصاص داده است «مباحث اقتصادی و صنعتي» است كه به بهانه سي و يكمين سالگرد رحلت امام به آن مي‌پردازيم.
٠٨:٠٩ - چهارشنبه ١٤ خرداد ١٣٩٩ متن خبر >>
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در زنجان عنوان کرد:
برای کمک به جهش تولید و ایجاد اشتغال، حداکثر همراهی را با واحدهای تولیدی خواهیم داشت
محسن صالحی‌نیا، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: استان زنجان حدود ۱.۳ درصد از مساحت و جمعیت کشور را دارد، اما وضعیت این استان در بسیاری از ویژگی‌ها و شاخص‌ها بالاتر از میانگین کشوری است.
١٢:١٢ - سه شنبه ٦ خرداد ١٣٩٩ متن خبر >>
داخلی‌سازی ملاک اعطای تسهیلات به صنعتگران
صندوق حمايت از ساخت داخل ايجاد مي‌شود
سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت، تقویت و تعمیق ساخت داخل را یکی از راهبردهای اصلی این وزارتخانه دانست و گفت: با توجه به این اولویت، داخلی‌سازی ملاک اعطای تسهیلات به صنعتگران خواهد شد؛ ضمن اینکه صندوق حمایت از ساخت داخل در وزارت صنعت، معدن و تجارت ایجاد می‌شود.
١١:١٣ - چهارشنبه ٣١ ارديبهشت ١٣٩٩ متن خبر >>
مدرس خیابانی مطرح کرد:
چهار راهبرد اساسی وزارت صنعت، معدن و تجارت
سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت با تشریح راهبردهای کلان وزارت صنعت، معدن و تجارت، خواستار توجه به جهش تولید، توسعه صادرات و کنترل واردات، مدیریت و تنظیم بازار و تقویت و تعمیق ساخت داخل شد و گفت: اگرچه دولت سیاستگذار اصلی است، اما تصمیمات باید با هماهنگی و همراهی تشکل‌های تخصصی بخش‌خصوصی و اتاق‌های بازرگانی، تعاون و اصناف اتخاذ شود.
١٢:٣٢ - دوشنبه ٢٩ ارديبهشت ١٣٩٩ متن خبر >>
با حضور معاون وزیر صمت در مجمع تشخیص مصلحت نظام انجام شد:
تشريح اقدامات سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در راستای حمایت از توسعه و توانمندسازی بنگاه‌های کوچک و متوسط
تدوین الزامات جهش تولید و آثار کرونا بر بخش تولید با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در نشست کمیسیون زیربنایی و تولیدی مجمع تشخیص مصلحت نظام مورد بررسی قرار گرفت.
١٦:٠١ - جمعه ٢٦ ارديبهشت ١٣٩٩ متن خبر >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>