خدمات الکترونیک
هماهنگی بین بخشی با هدف تسهیل صادرات و تامین مالی زنجیره تولید
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: با هماهنگی دستگاه‌های مرتبط رویه های مربوط به صادرات غیر نفتی و تشویق به هدایت ارزهای حاصل از صادرات به چرخه تجاری و تولیدی کشور و همچنین تامین مالی زنجیره تولید تسهیل خواهد شد.
افزایش ۳۰ درصدی دسترسی به منابع بانکی برای فعالان اقتصادی با تامین مالی زنجیره ای
وزیر صمت افزایش ۳۰ درصدی دسترسی به منابع بانکی برای فعالان اقتصادی را از دستاوردهای تامین مالی زنجیره ای عنوان کرد.
وزارت صنعت، معدن و تجارت در ساختار جدید متولد شد/ رییس جمهور کاهش مالیات تولید را قول داده است
وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: برای مدیریت بازار کالاهای پایه این وزارتخانه فضای بورس را انتخاب کرده است.
افتتاح نمایشگاه اختصاصی ج. ا. ایران در دمشق با حضور وزیر صمت
دومین نمایشگاه تخصصی ایران در سوریه در مرکز بین المللی نمایشگاه‌های دمشق و با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت جمهوری اسلامی ایران و نیز وزیر اقتصاد سوریه و شماری از بازرگانان و سرمایه گذاران دو کشور گشایش یافت.
100 روز در وزارت صمت چه گذشت؟
تقویم فعالیت دولت سیزدهم امروز به ورق صدم خود رسید. صد روزی که اتفاقات مهمی در حوزه اقتصادی کشور افتاده است. هرچند صد روز برای بررسی عملکرد یک دولت زمان کوتاهی است و به‌طور قطع تغییر و اصلاح برخی فرایندها زمانبر خواهد بود، اما بررسی عملکرد دولت در حوزه اقتصادی درهمین مدت کوتاه هم حاکی از گام‌های بلندی است که بخشی از آنها نتایج خود را از هم‌اکنون نمایان کرده‌اند و بخش دیگر بتدریج اثر خود را نشان خواهند داد. در این دوره یکی از رخدادهایی که از اهمیت بالایی برخوردار است و بر شاخص‌های کلان اقتصاد کشور تأثیر مثبتی خواهد داشت، سرعت گرفتن روند واکسیناسیون کرونا و سپس عادی‌سازی تدریجی فعالیت‌های اقتصادی است که به رشد تولید ناخالص داخلی کمک می‌کند.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>