خدمات الکترونیک


تاریخ انتشار: دوشنبه ١٠ مرداد ١٤٠١ - ١٧:٢٤

ضرورت صيانت از فرهنگ ايثار و شهادت

نشست مشاور وزیر صمت در امور ایثارگران با حضور مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک و جمعی از مدیران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک؛ مشاور وزير صمت در امور ايثارگران با تسليت ايام شهادت حضرت اباعبدالله الحسين (ع) و ياران باوفايش اظهار داشت: يكي از ارزش‌هاي مهم بشري كه از ديرباز مورد توجه اديان و ملل مختلف قرار گرفته است، ايثار و شهادت است.


حسن ممتحن در نشستي كه با حضور مديرعامل و تعدادي از مديران صندوق ضمانت سرمايه گذاري صنايع كوچك برگزار شد با اشاره به اينكه از ويژگي‌هاي منحصربه فرد انقلاب اسلامي در بعد معنوي و فرهنگي كه موجب بالندگي انقلاب و نهضت جهاني اسلام در سراسر دنيا شد ترويج فرهنگ ايثار و شهادت است افزود: اشاعه مقوله ايثار و مقاومت موجب دفع هشيارانه خطرات از جامعه اسلامي است.


مشاور وزير صمت تاسي از سبك و منش زندگي شهدا و در راس آن حضرت سيدالشهدا(ع) را از مهمترين اموري كه بايد به درستي تبيين و فرهنگ سازي شود دانست و گفت: تلاش و برنامه ريزي هدفمند براي خدمت به جامعه ايثارگر نيازمند كار جهادي و همكاري مسئولين و دستگاه هاي اجرايي است كه بايد بتوانيم با همتي مضاعف مشكلات ايثارگران را مرتفع و فرهنگ ايثار وشهادت را در جامعه بسط و گسترش دهيم.

مديرعامل صندوق ضمانت سرمايه گذاري صنايع كوچك نيز در اين ديدار با بيان اينكه امروز ارامش و امنيت ايران اسلامي را مديون خون پاك شهدا هستيم ابراز داشت: در كنار اين وامداري عمومي نسبت به مردان دفاع مقدس، آنان كه بر صندلي هاي مديريتي تكيه زده اند به طور خاص مديون شهدا هستند.

مقيسه با اشاره به خدمات ارائه شده به جامعه ايثار گر صندوق ضمانت سرمايه گذراي صنايع كوچك ، گفت: خدمت به ايثارگران ارج نهادن به تلاش‌هاي افتخار آفرينان عرصه جهاد است.

وي افزود: بزرگترين كار خير خدمت به بهترين قشر يعني خانواده معظم شهدا و ايثارگران است كه براي اين اعتقاد از هيچ تلاش واقدامي فروگذار نمي كنيم.

گفتني است در نشستي كه در صندوق ضمانت سرمايه گذاري صنايع كوچك برگزار شد، اخرين وضعيت خدمت رساني به ايثارگران و تشكيل كميته توانمندسازي ايثارگران صندوق مورد بررسي قرار گرفت. 

اشتراک گذاری:
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: