خدمات الکترونیک


تاریخ انتشار: سه شنبه ٢١ دی ١٤٠٠ - ١٩:٢١

حضور صندوق درهشتمین نمایشگاه بین المللی کفش، کیف چرم و صنایع وابسته

هشتمین نمایشگاه کفش، کیف، چرم و صنایع وابسته از 21 الی 24 دی در سالن‌های 40 ، 41 و خلیج فارس نمایشگاه بین‌المللی برپاست و علاقمندان می‌توانند از ساعت هشت صبح الی 15 از این نمایشگاه بازدید کنند.

صبح امروز سه‌شنبه 21 دی ماه با حضور محمدمهدی برادران معاون صنایع وزیر صمت، رسول شجری رئیس اتحادیه کفاشان دستدوز، سفیر بنگلادش، مدیران نمایشگاه بین المللی، تولیدکنندگان و فعالان حوزه کفش کیف و چرم، هشتمین نمایشگاه بین المللی کفش کیف و چرم و صنایع وابسته در محل نمایشگاه بین المللی تهران افتتاح شد.
 
در ابتدای این مراسم برادران معاون وزیر صمت گفت: برگزاری این نمایشگاه باعث خوشحالی است و به حول و قوه الهی نمایشگاه امسال را با اجازه از پیشکسوتان و فعالان صنعت کفش و بخصوص کارگران زحمتکش این صنعت افتتاح می‌کنیم.
 
در اولین روز از هشتمین نمایشگاه کفش، کیف، چرم و صنایع وابسته علی اژدرکش رئیس اتحادیه کفش ماشینی و لاستیکی تهران و اکبر زاهدی رئیس اتحادیه کفاشان اصفهان از غرفه صندوق ضمانت واقع در هشتمین نمایشگاه کفش کیف چرم و صنایع وابسته بازدید کردند و با کارشناسان صندوق به گفتگو پرداختند.
 
صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک نیز با رویکرد جدید در جهت معرفی خدمات صندوق به صنایع کوچک در تمامی حوزه‌ها در این نمایشگاه حضور پیدا کرده است و کارشناسان صندوق ضمن راهنمایی بازدیدکنندگان و متقاضیان دریافت ضمانت‌نامه به معرفی خدمات و سازوکار دریافت ضمانت‌نامه می‌پردازند.
 
هشتمین نمایشگاه کفش کیف چرم و صنایع وابسته از 21 الی 24 دی در سالن‌های 40 ، 41 و خلیج فارس نمایشگاه بین المللی برپاست و علاقمندان می‌توانند از ساعت هشت صبح الی 15 از این نمایشگاه بازدید کنند. صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک نیز در محل سالن 41 غرفه 62B پذیرای حضور علاقمندان و تولیدکنندگان است.
 

اشتراک گذاری:
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: