صفحه اصلی > آرشیو اخبار 

امضای تفاهم‌نامه همکاری میان صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک و استانداری اردبیل
تفاهم نامه همکاری میان صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک و استانداری اردبیل با هدف تسهیل شرایط و تأمین وثایق مورد نیاز صنایع کوچک از طریق صدور انواع ضمانت‌نامه اعتباری و پیمانکاری منعقد شد.
١٥:٥٤ - شنبه ٢٩ آبان ١٤٠٠ متن خبر >>
بازدید نماینده صنایع کوچک چین از غرفه صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک در نمایشگاه لوازم خانگی
توصیه‌های وانگ برای حمایت از صنایع کوچک
آقای وانگ با حضور در غرفه صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک در گفتگو با روابط عمومی صندوق در خصوص مدل حمایتی صندوق ها و ارگان‌های حمایتی در حوزه صنایع کوچک چین، گفت: در کشور چین اکثر حمایت‌هایی که از صنایع کوچک صورت می‌گیرد در قالب خرید تجهیزات، ماشین آلات و مواد اولیه است.
١٦:٣٢ - پنج شنبه ٢٧ آبان ١٤٠٠ متن خبر >>

ضرورت تاسیس بانک صنایع کوچک و متوسط
مدیر اعتبارسنجی صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک در یادداشتی با اشاره به اهمیت صنایع کوچک و متوسط در ایران خواستار راه اندازی بانک صنایع کوچک و متوسط (SME بانک) شد.
١٠:٣٧ - شنبه ٢٢ آبان ١٤٠٠ متن خبر >>

100 روز در وزارت صمت چه گذشت؟
تقویم فعالیت دولت سیزدهم امروز به ورق صدم خود رسید. صد روزی که اتفاقات مهمی در حوزه اقتصادی کشور افتاده است. هرچند صد روز برای بررسی عملکرد یک دولت زمان کوتاهی است و به‌طور قطع تغییر و اصلاح برخی فرایندها زمانبر خواهد بود، اما بررسی عملکرد دولت در حوزه اقتصادی درهمین مدت کوتاه هم حاکی از گام‌های بلندی است که بخشی از آنها نتایج خود را از هم‌اکنون نمایان کرده‌اند و بخش دیگر بتدریج اثر خود را نشان خواهند داد. در این دوره یکی از رخدادهایی که از اهمیت بالایی برخوردار است و بر شاخص‌های کلان اقتصاد کشور تأثیر مثبتی خواهد داشت، سرعت گرفتن روند واکسیناسیون کرونا و سپس عادی‌سازی تدریجی فعالیت‌های اقتصادی است که به رشد تولید ناخالص داخلی کمک می‌کند.
٠٩:١١ - شنبه ٢٢ آبان ١٤٠٠ متن خبر >>

تامین مالی یکی از مهمترین چالش ها و مشکلات واحدهای صنعتی کوچک محسوب می شود
مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک گفت: واحدهای صنعتی در مقیاس صنایع کوچک و یا خرد با مشکلات بسیاری مواجه هستند، اما در ایران و سایر کشورهای جهان، موضوع تامین مالی یکی از مهمترین چالش‌ها و مشکلات جدی واحدهای صنعتی کوچک به ویژه در بدو شروع به کار آن‌ها محسوب می‌شود.
٠٩:٣٨ - دوشنبه ١٧ آبان ١٤٠٠ متن خبر >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>