صفحه اصلی > آرشیو اخبار 

«ضمانت نامه» پانزدهم منتشر شد
شماره پانزدهم «ضمانت‌نامه» نشریه اینترنتی صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک؛ به مصاحبه مدیرعامل و معاونان صندوق در هفته صنعت و معدن اختصاص یافته است.
١١:١١ - سه شنبه ١٧ تير ١٣٩٩ متن خبر >>

عوامل و الزامات موثر بر تحقق راهبرد جهش تولید
چندین سال متوالی است که رهبر معظم انقلاب اسامی سال‌ها را بر محور اقتصاد نام‌گذاری می‌کنند که این امر بر اساس رصد وضع کشور و با توجه به اساسی‌ترین نیازها و ضرورت تقویت یک سری از اصول و بنیان‌های کشور صورت می‌پذیرد.
١١:٠٤ - دوشنبه ١٦ تير ١٣٩٩ متن خبر >>
«مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک» در گفتگو با اعتماد مطرح کرد:
کار ما باید ضمانت و حمایت باشد، کار صنایع نوآوری و رقابت
«محمدحسین مقیسه» با واکاوی ظرفیت‌های اقتصادی کشور و زمینه‌هایی که برای رشد صنعت باید در پیش گرفته شود، مهم‌ترین مسئولیت نهادهای اجرایی را بسترسازی برای شکوفایی و بالندگی صنایع از مسیر درست آن عنوان می‌کند. حمایتی که از منظر او الزاما نباید از طریق ارائه تسهیلات ارزان قیمت و پول‌پاشی بلکه باید مبتنی بر توانمندسازی بیشتر صنایع در دستور کار قرار بگیرد.
٠٨:١١ - يکشنبه ١٥ تير ١٣٩٩ متن خبر >>

ضرورت تدوین قانون جامع حمایت از تولید ملی و بهبود فضای کسب و کار
در سال‌های اخیر و متوالی نامگذاری سال‌ها توسط مقام معظم رهبری با تدبیر و هدف کاملاً مشخص نام‌گذاری شده است. این نام‌گذاری با هدف‌گذاری پیشرفت و خودکفایی و قطع وابستگی کشور در تهیه کالاهای مختلف از کشورهای دیگر است، اما به نظر می‌رسد کمتر به مفهوم نام‌گذاری‌ها پرداخته می‌شود...
٠٨:٣٩ - سه شنبه ١٠ تير ١٣٩٩ متن خبر >>

خدمات صندوق ضمانت به صنايع كوچك در دوران فراگيري ويروس كرونا
ایجاد و توسعه‌ صنایع کوچک، یکی از موثرترین راه‌های توسعه اقتصادی، اشتغال زایی، بهبود شاخص صادرات، توزیع عادلانه ثروت و ایجاد ارزش افزوده برای کشور است. چرا که هم اکنون، دو سوم اشتغال، ۹۰ درصد کارآفرینی ها و ۵۰ درصد تولید ناخالص داخلی کشورها، توسط بنگاه‌های کوچک و متوسط انجام می شود.
١٧:٤٤ - يکشنبه ٨ تير ١٣٩٩ متن خبر >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>