صفحه اصلی > آرشیو اخبار 


نسخه چاپي  ارسال به دوست

 

 

 

 

 

 

الستی در مجمع عمومی مطرح کرد:

 

ضرورت افزایش سرمایه صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک

مجمع عمومی صندوق سرمایه گذاری صنایع کوچک با حضور رئیس و اعضای مجمع برگزار شد.

 

 

یونس الستی رئیس مجمع عمومی صندوق سرمایه‌گذاری صنایع کوچک در این جلسه با اشاره به ضرورت افزایش سرمایه صندوق، اظهار داشت: در شرایط فعلی و با توجه به اهمیت تامین نقدینگی مورد نیاز واحدهای صنعتی باید شاهد رشد صدور ضمانت نامه های جدید در این صندوق باشیم.

وی افزود: با توجه به پیش بینی پرداخت تسهیلات در سالجاری از محل اعتبارات تبصره 18، برای سهولت در این امر باید حتما سرمایه اولیه صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک بیش از این افزایش یابد.

الستی تاکید کرد: این صندوق به سبب ارائه خدمات به واحدهای صنعتی دارای اهمیت بالایی بوده و امیدواریم بیش از این مورد حمایت قرار گیرد.

مدیرعامل صندوق سرمایه گذاری صنایع کوچک نیز در این جلسه گفت: تامین منابع جدید برای افزایش سرمایه صندوق ضمانت صنایع کوچک در دستور کار بوده و با بخش های مختلف در این خصوص رایزنی های لازم انجام گرفته است.

محمد حسین مقیسه خاطر نشان کرد: با تامین شرایط مد نظر، صدور ضمانت نامه های جدید سرعت بیشتری خواهد گرفت و همچنین به صنایعی همچون پوشاک توجه بیشتری خواهیم کرد.

وی افزود: صندوق های ضمانت در همه کشورهای توسعه یافته صنعتی همواره مورد حمایت دولت ها هستند و از این منظر و در راستای وظایف محوله اثر گذاری خوبی نیز در تسهیل روند تامین نقدینگی واحدهای صنعتی دارا هستند.

مقیسه اعلام کرد: هم اکنون بیش از 5 برابر سرمایه اولیه ضمانت نامه صادر کرده ایم و البته در تلاش هستیم تا این امکان را بیش از پیش ارتقاء ببخشیم.

مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک تصریح کرد: با حصول شرایط لازم آمادگی کامل داریم تا همه انواع تسهیلات ارائه شده به واحد های صنعتی را مورد ضمانت قرار دهیم.

 

 

سه شنبه ١٢ شهريور ١٣٩٨

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: