صفحه اصلی > آرشیو اخبار 


نسخه چاپي  ارسال به دوست

 

 

 

 

 

 

صبح امروز و با شرکت همه اعضا؛

 

مجمع عمومی صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک برگزار شد

در این مجمع، عملکرد و صورت های مالی منتهی به 1397/12/29 صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک به تصویب رسید

 

 

صبح امروز، سه شنبه 12 شهریور 1398، مجمع عمومی صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک بنا به دعوت قبلی و با حضور رئیس و اعضای مجمع در محل ساختمان شهید کلانتری وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار شد و عملکرد و صورت های مالی مرتبط با سال 1397 این صندوق، مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.

باتوجه به اینکه صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک به تازگی از فهرست شرکت های دولتی قابل واگذاری خارج شده است، این دور از مجمع با حضور اعضای اصلی مندرج در اساسنامه شامل نمایندگان وزارت اقتصاد و دارایی، سازمان برنامه و بودجه، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وزارت جهادکشاورزی و به ریاست وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار گردید.

در این نشست علاوه بر ارائه و بررسی گزارش سالانه، به برخی از مهمترین فرصت ها و چالش های پیش روی صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک اشاره شد و در نهایت ضمن تقدیر اعضای مجمع از عملکرد صندوق، تاکید شد که در سال جاری نیز توام با تعقیب اهداف و ماموریت های ذاتی و قانونی صندوق، موضوع دقت و حساسیت در اعتبار سنجی ها با هدف کاهش خسارت ها و نیز تلاش برای وصول مطالبات، همچنان مورد توجه قرار گیرد.

علاوه بر این، اعضای مجمع عمومی، تلاش جهت افزایش سرمایه صندوق به منظور ایجاد ظرفیت جدید و ارائه خدمات گسترده تر به صنایع کوچک را ضروری دانستند.

 

 

 

سه شنبه ١٢ شهريور ١٣٩٨

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: