صفحه اصلی > آرشیو اخبار 


نسخه چاپي  ارسال به دوست

 

 

 

 

 

 

معاون مالی و اقتصادی صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک :

 

ارائه تسهیلات ۵۰۰ میلیون تومانی به صنعتگران

معاون مالی و اقتصادی صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک از ارائه تسهیلات ۵۰۰ میلیون تومانی به صنعتگران خبر داد.

 

 

**ارتباط میان تولیدکنندگان و صنایع کوچک و بزرگ

به گزارش روابط عمومی صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک، محمدصادق محمدیاری در حاشیه بازدید از نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صنایع،  اظهار داشت:

در این مقطع حساس که کشور ما از سمت کشور‌های اروپایی و آمریکایی تحت فشار تحریم است، باید نیازمندی‌های داخلی کشور در یک مکانی عرضه شوند تا  افرادی که این توانمندی‌ها را دارند بتوانند در این عرصه فعالیت کنند و  توانمندی‌های خود را در تولید به نمایش بگذارند.

معاون مالی و اقتصادی صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک، افزود: باید ارتباطی میان تولید‌کنندگان و صنایع کوچک و صنایع بزرگ باشد تا بتوانند با یکدیگر در ارتباط باشند و نیازمندی‌ها و توانایی‌های همدیگر را بهتر بشناسند و همکاری داشته باشند، که خوشبختانه با پیگیری‌های وزیر صنعت و معاونانشان این مهم به انجام رسید که الان شاهد برگزاری این نمایشگاه هستیم.

 

 **ارائه تسهیلات ۵۰۰ میلیون تومانی به صنعتگران

وی صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک را به عنوان یکی از نهاد‌های حامی از ساخت داخل دانست و گفت: صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری در راستای تأمین مالی در این نمایشگاه حضور یافته و پیشنهادات و خدمات خاصی را برای صنعتگرانی که در راستای نهضت ساخت داخل مایل به فعالیت و همکاری باشند ارائه خواهد کرد.

محمدیاری در خصوص ارائه تسهیلات به صنعتگران، بیان کرد: مهمترین محورهایی که می‌توان به عنوان خدمات خاص به تولیدکنندگانی که در این نمایشگاه حضور دارند اشاره کرد این است که ما ضمانت‌ نامه‌های اعتباری برای پرداخت تسهیلات تا سقف ۵۰۰ میلیون بدون وثیقه و صرفاً با دو ضامن ارائه خواهیم داد، همچنین برای ضمانت نامه‌های غیر‌اعتباری شرکت در مناقصه و مزایده را به ساده‌ترین شکل ممکن و در کوتاه‌ترین زمان در خدمت صنعتگران قرار خواهیم داد.

وی گفت: سیاست‌هایی که صندوق ضمانت اتخاذ کرده این است که، درخواست‌هایی که مورد تایید وزارت صنعت می‌باشند به صندوق واصل شود تا در مدت زمان کوتاه آن‌ها را به نتیجه برسانیم.

معاون مالی و اقتصادی صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک در پایان، اظهار داشت: امیدواریم این نمایشگاه ثمرات خوبی را برای صنعت و تولید کشور داشته باشد تا بخشی از نیازمندی‌های صنایع کشور را با تولید داخل رفع کنیم و در سال‌های آینده نیز شاهد این گونه نمایشگاه‌ها باشیم.

 

 

يکشنبه ٦ مرداد ١٣٩٨

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: