صفحه اصلی > آرشیو اخبار 


نسخه چاپي  ارسال به دوست

 

 

 

 

 

 

در بازدید مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک:

 

مسائل و مشکلات واحدهای خسارت دیده از زلزله کرمانشاه بررسی شد

مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک در سفر به سرپل ذهاب و حضور در شهرک صنعتی، مسائل و مشکلات واحدهای خسارت دیده از زلزله کرمانشاه را بررسی کرد.

 

 

به گزارش روابط عمومی صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک، در این جلسه ،صنعتگران به بیان مشکلات خود در دریافت تسهیلات بانکی اشاره کردند و مهمترین آن را عدم امکان تامین وثیقه بانکی برای دریافت وام عنوان کردند.

دراین دیدار مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک با تشریح نحوه استفاده از خدمات صندوق گفت: حداکثر تلاش خود را انجام می دهیم تا با ارائه ضمانت نامه به واحدهای صنعتی آسیب دیده ، مشکل تامین وثیقه آنان را در چارچوب قوانین صندوق انجام دهیم.

مقیسه گفت: این صندوق آمادگی دارد بطور ویژه پرونده های واحدهای صنعتی خسارت دیده از زلزله را پیگیری کند.
وی با عنوان اینکه در شرکت شهرکهای صنعتی استان کرمانشاه مشاوری فقط به این منظور فعالیت می کند گفت: همه دستگاهها تلاش خود را جهت سرعت بخشیدن به رفع مشکلات ناشی از زلزله و توسعه صنعتی استان به کار می برند.

همچنین در جلسه ای در محل شرکت شهرکهای صنعتی استان کرمانشاه با مدیران بانک ها و دستگاههای اجرایی ، روند اعطای تسهیلات به واحدهای صنعتی آسیب دیده از زلزله بررسی شد.

عمده مشکل اعطای تسهیلات سیستم بانکی، ناتوانی واحدهای صنعتی در تامین وثیقه مورد نیاز بود که مورد بحث و بررسی قرار گرفت.در این جلسه ، صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک آمادگی خود را جهت تضمین تسهیلات اعطایی به بانک ها اعلام کرد.

 

 

دوشنبه ١٠ ارديبهشت ١٣٩٧

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: