صفحه اصلی > آرشیو اخبار 


نسخه چاپي  ارسال به دوست

 

 

 

 

 

 

با امضا تفاهم نامه:

 

سامانه کسب و کار به کسب و کار(سککوک) وارد مرحله اجرایی شد

تفاهم نامه همکاری در سامانه کشوری کسب و کار به کسب و کار(سککوک) بین صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک و شرکت توسعه تجارت الکترونیک نگین توسن امضا شد.

 

 

تفاهم نامه همکاری در سامانه کشوری کسب و کار به کسب و کار(سککوک) بین صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک و شرکت توسعه تجارت الکترونیک نگین توسن امضا شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک، سامانه کشوری کسب و کار به کسب و کار(سککوک) جهت استفاده واحدهای صنعتی برای خرید و فروش کالاها و خدمات مورد نیاز خود به روشهای نقد و مدت دار راه اندازی شده است.

با امضا این تفاهم نامه، واحدهای صنعتی عضو این سامانه می توانند مواد اولیه خود را بدون پرداخت نقدی ، با ضمانت نامه های صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک بصورت مدت دار خریداری نمایند.

در این تفاهم نامه آمده است، سککوک، ضمانت نامه های صادره توسط این صندوق را تنها در تضمین خریدهای واحدهای تولیدی از تأمین کنندگان مورد تأیید صندوق که دارای نمایندگی رسمی فروش از ایشان میباشد بکار خواهد گرفت.

براساس این تفاهم نامه،ضمانت نامه اعتبار خرید از سوی صندوق صادر شده و شرکت تجارت الکترونیکی توسن، ذینفع آن خواهد بود.

در این تفاهم نامه آمده است ، صندوق، ضمانت نامه های صادره را با حداکثر مدت اعتبار ممکن و با قابلیت تمدید صادر می نماید.

همچنین مقرر شده است، صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک، ضمانت نامه های صادر شده را با امکان استفاده برای چند خرید از سوی واحدهای تولیدی با رعایت سقف و سایر شرایط صادر نماید.

با راه اندازی سامانه کسب و کار کسب به کسب و کار(سککوک) روند تولید در واحدهای صنعتی با سهولت بیشتری انجام خواهد شد.
جهت ورود به این سامانه و کسب اطلاعات بیشتر به آدرس 
www.sakkook.ir مراجعه نمایید.

 

 

 

شنبه ٢٥ آذر ١٣٩٦

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: