صفحه اصلی > آرشیو اخبار 


تاریخ انتشار: يکشنبه ١٧ اسفند ١٣٩٩ - ١٣:٢١
آخرین روز از نمایشگاه کار ایران

بازدید اعضای  هیات مدیره صندوق ضمانت سرمایه‌‌گذاری صنایع کوچک از چهارمین نمایشگاه جابکس

نمایشگاه کار ایران در حالی آخرین روز خود را پشت سر گذاشت که در ساعت‌های پایانی خود میزبان افرادی چون مجید سلطانی مشاور وزیر علوم و تحقیقات فناوری، دکتر ناطقی مدیر کل تعاونی‌های خدمات وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و اعضای هیات مدیره صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک بود.

روز چهارم و شمارش معکوس تا پایان چهارمین دوره از نمایشگاه کار ایران، سالن خلیج فارس نمایشگاه بین المللی تهران را شلوغ تر از روزهای قبل کرده بود.


از جمله افراد که در روز پایانی نمایشگاه از آن بازدید کردند؛ مجید سلطانی مشاور وزیر علوم و تحقیقات فناوری، علیرضا ناطقی مدیر کل تعاونی های خدمات وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی، مصطفی مافی رئیس پارک علم و فناوری قزوین، یاسر برخورداری قائم مقام معاون علمی پژوهشکده تشخیص مصلحت نظام، محبوب پناهی و علی مهدوی اعضای هیات مدیره صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنايع کوچک و کوروش پرند رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی و مشاور وزیر علوم بودند. 


حضور خبرنگاران در آخرین روز از نمایشگاه کار ایران پر رنگ بود و در این میان مصاحبه‌هایی با علی مهدوی و محبوب پناهی اعضای هیات مدیره صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک انجام شد، که در روزهای آینده منتشر و اطلاع رسانی خواهد شد.


پرونده چهارمین دوره از نمایشگاه کارایران که به مدت چهار روز (از تاریخ ۱۳ تا ۱۶  اسفند) در نمایشگاه بین‌المللی تهران فعال بود، بسته شد. امید است که این نمایشگاه توانسته باشد، در راه توسعه اشتغال و کارآفرینی در صنعت کشور موثر باشد و صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک نیز در راستای معرفی رسالت خود در این نمایشگاه همچون نمایشگاه‌های گذشته گام مثبتی برداشته باشد. 

 

 

 

 

اشتراک گذاری:
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: