صفحه اصلی > آرشیو اخبار 


تاریخ انتشار: چهارشنبه ١٣ اسفند ١٣٩٩ - ١٣:٢٧

حضور صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک در سومین نمایشگاه بین المللی کار ایران (جابکس)

اولین روز از چهارمین نمایشگاه کار ایران (جابکس) با حضور برخی شرکت‌های دولتی و خصوصی، صبح امروز چهارشنبه 13 اسفند، در محل سالن خلیج فارس نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد.

 

در ساعت اولیه برگزاری نمایشگاه حسن زمانی مدیرعامل نمایشگاه بین المللی تهران، عیسی منصوری معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از غرفه‌های موجود بازدید کردند.

 

صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک نیز در این نمایشگاه حضور پیدا کرده است. در نیم روز اول نمایشگاه استقبال بازدیدکنندگان رضایت بخش بود و غرفه صندوق مورد بازدید مدیرعامل نمایشگاه، معاون وزیر کار و مهدی دیانی مدیرعامل اسبق صندوق قرار گرفت.

 

حسن زمانی در بازدید از غرفه صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک در محل نمایشگاه بین المللی تهران از حضور صندوق  ابراز خرسندی کرد و افزود: باید شرایط و تسهیلاتی برای حضور دائم صندوق در نمایشگاه‌های مختلف فراهم شود.

 

عیسی منصوری، معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز در بازدید از غرفه صندوق اعلام کرد: با توجه به آشنایی و ارتباطی که از گذشته با صندوق ضمانت دارم، حضور صندوق را در نمایشگا‌ه‌ها بسیار موثر و مفید می دانم چراکه می تواند در ایجاد اشتغال برای بنگاه ها و صنایع کوچک بسیار موثر باشد.

 

 

 

 

 

 

اشتراک گذاری:
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: